Undercover Missions - wrażenia, zawiera spoilery
Autor Wiadomość
 kassiopestka 

Informacje
Aktualnie gram w: Anna's Quest
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2015-12-11, 21:27   

No więc pierwsze wrażenia. Grafika raczej nie powala, ale nie jest też taka, żeby odrzucało. Głowna bohaterka wbrew planszy tytułowej jest, niestetki, brzydka. Pomieszczenia raczej ascetyczne, no ale - jesteśmy w Rosji, najpierw w jakimś ichnim tajnym biurze, a potem w 2 mieszkaniach w bloku - wystrój pożal się Boże - możliwe, że oddaje rzeczywistość.
Do okrętu podwodnego jeszcze nie dotarłam, na razie kobitka włamała się najpierw do mieszkania jednego faceta, a potem do sąsiedniego.
Gra jest liniowa, nie mogłam wyjść z biura, dopóki nie zrobiłam tam wszystkiego, co trzeba, teraz też mogę działać tylko w obrębie tych 2 mieszkań i klatki schodowej.
Gdzie jesteś okręcie podwodny? <szlocha>

Ukryta wiadomość ;-)

[Na razie utknęłam: [hide]muszę wyjąć zakrwawiony nóż z torby, ale nie mogę zostawić odcisków palców i nie wiem, jak tego dokonać, w pomieszczeniu pełno porozrzucanych ciuchów, ale kubita nie chce ich tknąć.
No i mam telefon komórkowy (cudzy) i kartę sim do niego, po włożeniu ewidentnie trzeba wybrać numer, tylko nie wiem jaki.
Jest jeszcze szuflada, w której jest uszkodzone miejsce, możliwe, że trzeba je podważyć czy coś inszego z nim zrobić, żeby coś odkryć, ale nie wiem jak, testowałam już wsie opcje...
]
Ostatnio zmieniony przez agusia16 2015-12-11, 21:47, w całości zmieniany 2 razy  

agusia16 
Administrator

Informacje
Aktualnie gram w: Filary Ziemi
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2015-12-11, 21:34   

Hmmm...faktycznie utknęłaś. Na chlopski rozum te ciuchy powinny posłużyć do wyciągnięcia noża. Możę jeszcze czegoś wczesniej nie obejrzałaś. Nie masz już nic więcej w ekwipunku?
--------------------
Tu mnie znajdziesz :) http://lubiegrac.pl/ http://przygodowki.net/ http://przygodozona.blog.pl/

kassiopestka 

Informacje
Wysłany: 2015-12-11, 22:09   

Zajarzyłam. :) No na razie nie jestem przy lapku, wydaje mi się, że już po 100x obejrzałam wszystko.

Mógłby w to ktoś jeszcze pograć. :-) :-P
Ostatnio zmieniony przez kassiopestka 2015-12-11, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  

kassiopestka 

Informacje
Wysłany: 2015-12-12, 21:49   

Wrzucił ktoś nowy gameplay na YT i utknął w tym samym miejscu co ja. :-P

Ożeż... :evil:

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje