To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Dyskusje o grach przygodowych - Technobabylon

agusia16 - 2015-05-15, 08:24
Temat postu: Technobabylon

Technobabylon, to przygodówka piont &click cyberpunk, wykonana w stylu retro. Za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Wadjet Eye Games, znane z takich gier jak: Primordia, Gemini Rue, Resonance, czy seria Blackwell.. Akcja Technobabylon rozgrywa się w roku 2087, w mieście Newton, w którym inżynieria genetyczna jest normą. W metropolii rozprzestrzenia się nowe uzależnienie, jest nią Trans, czyli wirtualna rzeczywistość zastępująca człowieka kontakt z innymi ludźmi. Kontrolę nad wszystkim i wszystkimi prowadzi brutalna, ale skuteczna organizacji CEL. W grze wcielamy się w trójkę bohaterów. Jednym z nich jest doktor Charlie Regis- genetyk i specjalista organizacji CEL, który po tajemniczej śmierci żony jest szantażowany przez nieznanych mu ludzi. Kolejną postacią jest Latha Sesame, dziewczyna który walczy z uzależnieniem od Transu oraz ze swoim strachem przed otwartą przestrzenią. Ostatnia grywalną postacią jest Max Leo, kobieta związana z armią, której zaangażowanie w sprawę i lojalność wobec służ mundurowych zostanie podważona, gdy dostanie rozkaz aresztowanie swojego ukochanego. Wszystkich bohaterów połączy spisek polityczny, który zagrozi każdemu z nich, a także całemu światu.

Gra zadebiutuje w sprzedaży jeszcze tej wiosny. Studio Wadjet Eye Games udostępniło jej demo, które można pobrać z oficjalnej strony.

kamila12345 - 2015-05-21, 08:40
Temat postu: Technobabylon
co myślicie o tej grze? sprawdza się?
agusia16 - 2015-05-21, 08:51
Temat postu: Re: Technobabylon
kamila12345 napisał/a:
co myślicie o tej grze? sprawdza się?

Przeniosłam twój post do odpowiedniego działu. Niestety ja jeszcze w nią nie grałam, bo zwyczajnie jej nie posiadam. Prawdę powiedziawszy nie mam przekonania do gier w stylu retro, ale fabuła wydaje się być interesująca ;-)

agusia16 - 2015-05-21, 18:21

Gra trafiła już do sprzedaży. Można ją nabyć za pośrednictwem Steam klik w cenie 14,99€ lub w sklepie gog.com kup grę w cenie 17.99 - wersja DELUXE EDITION.