To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Dyskusje o grach przygodowych - The Blackwell Epiphany

agusia16 - 2014-04-10, 10:36
Temat postu: The Blackwell Epiphany


24 kwietnia 2014 roku do sprzedaży trafi ostatnia część serii The Blackwell Legacy. Gra stworzona została przez studio Wadjet Eye Games. Akcja The Blackwell Epiphany rozgrywa się współcześnie w czasie mroźnej zimy. Wcielimy się po raz kolejny w dwójkę bohaterów medium Rosa Blackwell i ducha Joey Mallone. Tym razem nasi bohaterowie zajmą się rozgryzieniem serii tajemniczych morderstw, w których ofiary są rozszarpywane na strzępy. Grafika wykonana jest w stylu retro, zaś sama gra to klasyczna przygodówka point&click, w której istotną rolę ogrywają rozmowy z napotkanymi postaciami, zbieranie przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

W oczekiwaniu na ostatnią odsłonę możecie wypróbować demo, które zostało udostępnione przez producenta gry. Znajdziecie je na oficjalnej stronie gry demo
agusia16 - 2014-04-30, 09:17

Piąta odsłona serii The Blackwell Legacy, nosząca tytuł The Blackwell Epiphany trafiła do sprzedaży. Można ją kupić na stronie sklepu gog.com za pośrednictwem platformy Steam , a także na stronie producenta owej serii tutaj .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group