To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Dyskusje o grach przygodowych - Dobra Gra Plus powraca

agusia16 - 2017-11-16, 21:28
Temat postu: Dobra Gra Plus powraca
Od dziś w sprzedaży po raz kolejny za sprawą Wydawnictwa Techland pojawiła się seria Dobra Gra Plus, do której trafiło kilka przygodówek:

- Obduction - duchowy następca Mysta, gra stworzona przez studio Cyan skupiająca się na zagadkach;
- Layers of Fear - horror przygodowy rodzimego studia Bloober Team, w którym wcielamy się w malarza stopniowo popadającego w obłęd;
- Quern - Undying Thoughts - kolejną grę w klimacie mystopodobnym, stworzoną przez Zadbox Entertainment, w której wędrujemy po nieznanym nam świecie rozwiązując zagadki.

Wszystkie gry z serii Dobra Gra Plus dostępne są w cenie 29,90 złotego.

QiO - 2017-11-16, 23:42

Uwielbiam takie seryjki z gierkami w dobrych cenach. (Stara niebieska eXtraklasyka na zawsze w moim sercu. :mrgreen: )
Z Dobrą Grą Plus mam jednak taki problem, że albo nie udaje im się trafić w moje gusta albo mi się nie udaje kupić tego, co chcę. :-P (Miałem tak bodajże z The Inner World, które zobaczyłem w sklepie raz, ale w nieodpowiednim momencie i którego ostatecznie do dziś nie udało mi się zakupić.)

Widzę, że w tym rzucie z przygodówek dominują mystopodobne. Próbowalem grać w pierwszego mysta, ale brak jakiegokolwiek fabularnego wstępu skutecznie mnie zniechęcił.
A Layers of Fear to w tym momencie chyba lepiej dorwać z CD-Action. Po pierwsze taniej, a po drugie jest tam klucz do gry na GOG-u.

agusia16 - 2017-11-17, 14:44

Mnie nęci Quern - Undying Thoughts :mrgreen: bo tylko w tę nie grałam ;-)
Koniarek - 2017-12-17, 14:51

Mam nadzieję, że Layers of Fear będzie razem z dodatkiem.