To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Zapowiedzi - Black Mirror od King Art Games

agusia16 - 2017-08-23, 22:06
Temat postu: Black Mirror od King Art Games
28 listopada tego roku w sprzedaży pojawi się nowa, stara odsłona bardzo znanej i cenionej przygodówki w klimacie horroru od Future Games, Black Mirror :) Tym razem, prawdopodobnie reboot gry z 2003 roku, stworzony został przez studio King Art Games, znanej z ciepło przyjętej serii The Book Unwritten Tales.

W grze wcielamy się w Davida Gordona, David Gordon nigdy nie znał swojego dziadka, więc bardzo zaskoczył go fakt, że został wezwany do rodzinnej, szkockiej posiadłości, po tym jak jego ojciec odebrał sobie życie. David nie ma pojęcia co działo się przez ostatnie tygodnie z jego ojcem, ale okoliczności jego śmierci wydają się mu dość dziwne.

David zmierzy się zatem z rodzinną tajemnicą, pozna historię zamku, swoją rodzinę, której nigdy nie widział. Postara się także wyjaśnić tajemnicę śmierci swojego ojca.

Black Mirror będzie klasycznym point&clickiem utrzymanym w klimacie horroru i niepowtarzalnej atmosfery szaleństwa i psychicznego niepokoju.

A tu jeszcze fragment rozgrywki, w której widzimy jak prezentuje się gra :)

Koniarek - 2017-09-13, 19:55

Tzw remastered :-) Ja się bardzo cieszę :-)
agusia16 - 2017-09-13, 22:04

Koniarek napisał/a:
Tzw remastered :-) Ja się bardzo cieszę :-)

Reboot, czyli ta gra w tym samym universum, ale inni bohaterowie, no i inny system rozgrywki, wiadomo czas nie stoi w miejscu, przygodówki też :mrgreen:

kassiopestka - 2017-09-16, 12:18

Ma być opcja z jakimiś wizjami czy cuś w ten deseń - fajnie. :D
agusia16 - 2017-09-16, 12:55

kassiopestka napisał/a:
Ma być opcja z jakimiś wizjami czy cuś w ten deseń - fajnie. :D

Dokładnie tak Pestko :-) Cosik mi się zdaje, że będzie mroczniej :roll: