To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Dyskusje o grach przygodowych - Inner Voices

Koniarek - 2017-05-20, 10:05
Temat postu: Inner Voices
Debiutancka gra studia Fat Dog Games. Jest to pierwszoosobowa gra przygodowa w klimacie horroru, inspirowana twórczością H. P. Lovecraft’a, E. A. Poe i S. Kinga, jest już dostępna na platformie Steam.

Agusia, wiem, że już grałaś, jakie jest twoje zdanie? ;-)

agusia16 - 2017-05-20, 14:03
Temat postu: Re: Inner Voices
Koniarek napisał/a:
Debiutancka gra studia Fat Dog Games. Jest to pierwszoosobowa gra przygodowa w klimacie horroru, inspirowana twórczością H. P. Lovecraft’a, E. A. Poe i S. Kinga, jest już dostępna na platformie Steam.

Agusia, wiem, że już grałaś, jakie jest twoje zdanie? ;-)

Owszem grałam ;-) Inner Voices to zdecydowanie bardziej thriller psychologiczny, a nie horror. Ciekawy klimat i labiryntowy układ gry, to największa zaleta tego tytułu.

Nie będę się za bardzo rozwijać na temat gry, jeśli pozwolicie to umieszczę tu fragment mojej recki tego tytułu :mrgreen:

"Oceniana przeze mnie gra, nie jest projektem doskonałym, nie znajdziemy tu zniewalającej grafiki ani zbyt skomplikowanych zagadek. To zaś budujący ciężki, surrealistyczny klimat psychologiczny horror, który w trafny sposób, poprzez labirynt pomieszczeń, kojarzy się jednoznacznie z zawiłością ludzkiego umysłu i jego złożoności. To gra, której największą zaletą jest jej pokręcona i obrazowana w pewnym nieładzie fabuła. To także pozycja, która pozwoli nam decydować jakie zakończenie historii John'a chcemy obejrzeć."

Koniarek - 2017-06-04, 00:41

Super, czekamy co Maciek o niej napisze :-)