To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Pomoc w grze, problemy z uruchomieniem - Syberia 3 - problem w zagadce z lodołamaczem

agusia16 - 2017-05-19, 17:45
Temat postu: Syberia 3 - problem w zagadce z lodołamaczem
Ehhh... jak w temacie, czyli stoją przy zadaniu z lodołamaczem. Ponieważ w tym momencie gra mi się totalnie wysypuje, toteż nie mogę jej ruszyć dalej, bo tnie, przycina i bóg wie co jeszcze :cry:

Pytanie, czy może ktoś z Was posiada save'a po przejściu tej zagadki, albo bardzo zbliżonego i mógłby mi go udostępnić, byłabym bardzo, bardzo wdzięczna ;-)

Ta gra totalnie dobije mnie nerwowo :roll:

Koniarek - 2017-05-20, 10:02

To chyba jeden z wielu technicznych błędów w grze, wyczytałem, że jest ich dość sporo...
agusia16 - 2017-05-20, 14:04

Koniarek napisał/a:
To chyba jeden z wielu technicznych błędów w grze, wyczytałem, że jest ich dość sporo...

Jej, mam wrażenie, że ta gra to jeden wielki bug, aż odechciewa się graC. Na szczęście temat już nieaktualny, bo ktoś bardzo miły poratował mnie odpowiednim zapisem i męczę grę dalej :roll:

QiO - 2017-06-03, 22:34

Szczerze mówiąc to nawet podziwiam wytrwałość. xD
Ja zeszedłem na dolny poziom szpitala i skończył mi się zapał do grania.
Jakby mi się zdarzyło dotrzeć do tego momentu o problem będzie wciąż aktualny to postaram się pomóc.

agusia16 - 2017-06-03, 23:19

QiO napisał/a:
Szczerze mówiąc to nawet podziwiam wytrwałość. xD
Ja zeszedłem na dolny poziom szpitala i skończył mi się zapał do grania.
Jakby mi się zdarzyło dotrzeć do tego momentu o problem będzie wciąż aktualny to postaram się pomóc.

Dzięki Ci bardzo, ale udało mi się pozyskać zapisy z gry i po wielu trudach i znojach i licznych błędach przeszłam już to coś, co mieni się być kontynuacją Syberii :mrgreen: :-/

Koniarek - 2017-06-04, 00:42

agusia16 napisał/a:
przeszłam już to coś, co mieni się być kontynuacją Syberii :mrgreen: :-/

Jest aż tak źle? :-/

agusia16 - 2017-06-04, 22:43

Koniarek napisał/a:
agusia16 napisał/a:
przeszłam już to coś, co mieni się być kontynuacją Syberii :mrgreen: :-/

Jest aż tak źle? :-/

Jest okropnie, aż przykre jak można wypuścić na rynek cosik takiego :cry:

Koniarek - 2017-06-11, 18:07

Ekhm, czyli nawet nie próbować kupować tego tytułu?
agusia16 - 2017-06-12, 10:16

Koniarek napisał/a:
Ekhm, czyli nawet nie próbować kupować tego tytułu?

Czekać na kolejne poprawki i na dużą obniżkę ceny, wtedy można się zastanowić nad zakupem Koniarek :)

Koniarek - 2017-06-12, 18:20

Jedynie bardzo duża obniżka przekona mnie do nabycia, ale chyba tylko ze względów kolekcjonerskich :-)
Gracz Gry - 2017-06-17, 14:31

Mam ten sam problem co agusia16
Może ktoś podrzucić save'a? Najlepiej tu w temacie bo jak widać musiałem się zarejestrować żeby poprosić o pomoc. Byłbym wdzięczny.

agusia16 - 2017-06-17, 17:41

Gracz Gry napisał/a:
Mam ten sam problem co agusia16
Może ktoś podrzucić save'a? Najlepiej tu w temacie bo jak widać musiałem się zarejestrować żeby poprosić o pomoc. Byłbym wdzięczny.

Ja wprawdzie nie mam już owego zapisu, bo go wykorzystałam, a z kolegą, który mi go udostępnił póki co nie mam kontaktu, ale widziałam w necie zapisy kassiopestki :) Jak znam koleżankę, to jest ich mnóstwo i z pewnością znajdziesz wśród nich ten właściwy :)

Zapisy z gry