To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Pomoc w grze, problemy z uruchomieniem - Problemy z uruchomieniem Black Mirror II

Drozdzo - 2017-03-29, 23:59
Temat postu: Problemy z uruchomieniem Black Mirror II
Przy próbie odpalenia Black Mirror II pojawia mi się okienko "Error" z tekstem "Could not initialize DirectX adapter". Mam oryginalną płytową polską wersję gry. Problem pojawia się na komputerze z Windows XP z DirectX 9.0c. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Dzięki z góry za pomoc,
agusia16 - 2017-03-31, 23:31
Temat postu: Re: Problemy z uruchomieniem Black Mirror II
Drozdzo napisał/a:
Przy próbie odpalenia Black Mirror II pojawia mi się okienko "Error" z tekstem "Could not initialize DirectX adapter". Mam oryginalną płytową polską wersję gry. Problem pojawia się na komputerze z Windows XP z DirectX 9.0c. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Dzięki z góry za pomoc,

Tu jest podobny temat, przyznam się, że nie wczytywałam się w to za bardzo i nie bardzo się na tym znam :-/ klik

QiO - 2017-03-31, 23:51

Na linku z posta Agusi wyczytałem, że:
Cytat:
well it seems to run after i had to repair the c++ 2008 which kept returning and ask to skip or repair it, so i skipped and the game works.

Co oznacza, że autorowi posta gra naprawila się po naprawieniu/usunięciu bibliotek Microsoft Visual C++ 2008. Trudno mi określić jednoznacznie, co autor miał na myśli.

Koniarek - 2017-04-19, 00:06

Prawdopodobnie trzeba od nowa zainstalować te biblioteki :-)