To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

O forum, stronce i ogłoszenia - A może czas na powiew świeżości?

agusia16 - 2016-01-24, 11:56

Koniarek napisał/a:

Oczywiście można to zmienić :-) Moja propozycja to nowe recenzje i solucje wrzucać do działu: pomoc w grach... a następnie przerzucać do archiwum recenzji i solucji, tym samym zlikwidujemy te dwa działy. Proszę o odzew :-)

A ja myślę, że dział solucje i recenzję powinno sie zostawić i zapełnić je pracami, które do tej pory zostały napisane, przeklajając je z działu archiwum. Wtedy w sumie będzie czytelnie, gdzie są solki, gdzie recki,bo w dziale archiwum jest swoisty bałagan ;-) Co do wspomnianego działu, to albo go zostawić, ja bym zostawiła, albo zostawiać tam tylko linki przenoszące na stronę z recenzją i solucje na naszej stronie internetowej :-) Oczywiście recenzję i solucję w odpowiednio przeznaczonych dla nich miejscach byłaby zamykane, albo przeze mnie, albo przez Koniarka ;-)

QiO - 2016-01-24, 18:43

Nie wiem, czy tutaj można robić subfora (ale chyba w Przemie się dało). Ale można by po prostu zrobić forum Nasze solucje i recenzje i w nim zrobić subforum "Archiwum". Funcjonowałoby mniej więcej tak jak teraz i nie byłoby forów zionących pustką. :-)

Co do patchy to będę mógł pomóc. Nie wiem tylko, czy jest sens, testować każdego patcha przed dodaniem, bo to chyba trzeba by było raz testować grę bez patcha i raz po patchu. jeśli do danej gry wyszło kilka patchów to z jednym by była robota na tydzień. :mrgreen: Myślę, że przy oficjalnych patchach dogłębne testowanie można sobie odpuścić.

No i jeszcze zachciało mi się malować znowu dzisiaj.

Miała być jeszcze trzecia kolumna i w ogóle tło pod danymi gry, ale tak na to popatrzyłem i stwierdziłem, że mi się podoba, bo strona jest taka mniej naładowania. Przy reorganizowanym menu poziomu mogłoby to chyba nawet mieć prawo bytu. :-P Ale zawsze mogę dorobić.

Koniarek - 2016-01-28, 14:57

QiO, pracuj dalej i zobaczymy co z tego będzie. Ogólnie wygląda bardzo ładnie, ja niestety nie decyduje, ale propozycje już przesłałem na samą górę :-)
Koniarek - 2016-01-28, 14:59

agusia16 napisał/a:
Koniarek napisał/a:

Oczywiście można to zmienić :-) Moja propozycja to nowe recenzje i solucje wrzucać do działu: pomoc w grach... a następnie przerzucać do archiwum recenzji i solucji, tym samym zlikwidujemy te dwa działy. Proszę o odzew :-)

A ja myślę, że dział solucje i recenzję powinno sie zostawić i zapełnić je pracami, które do tej pory zostały napisane, przeklajając je z działu archiwum. Wtedy w sumie będzie czytelnie, gdzie są solki, gdzie recki,bo w dziale archiwum jest swoisty bałagan ;-) Co do wspomnianego działu, to albo go zostawić, ja bym zostawiła, albo zostawiać tam tylko linki przenoszące na stronę z recenzją i solucje na naszej stronie internetowej :-) Oczywiście recenzję i solucję w odpowiednio przeznaczonych dla nich miejscach byłaby zamykane, albo przeze mnie, albo przez Koniarka ;-)

I to jest chyba najlepszy pomysł, zaraz się tym zajmę :-) Oceńcie później czy tak ma zostać, czy jeszcze coś :-) poprawić

QiO - 2016-06-27, 16:36

Żeby nie było, że zacząłem wątek i zapomniałem o sprawie. :-) Rozpocząłem gromadzenie demek do gier opisanych na stronie. Póki co wiszą tutaj:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Jeszcze nie przetestowane jakby coś. :-P

Koniarek - 2016-06-28, 08:11

To super ;-) Jedyny problem to, że posiadam aktualnie bezprzewodowy net z limitem 10 gb/miesiąc, ale od 11 lipca będę miał urlop i dostęp do nielimitowanego internetu, więc mogę spróbować coś powrzucać :-)