To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
przygodowki.net
Forum dyskusyjne miłośników gier przygodowych

Dyskusje o grach przygodowych - Day of the Tentacle powraca w odświeżonej wersji

agusia16 - 2015-10-26, 10:46
Temat postu: Day of the Tentacle powraca w odświeżonej wersji
Studio Double Fine Productions już wiele miesięcy temu ogłosiło, że zajmie się odnowieniem przygodówki Day of the Tentacle, stworzonej przez LucasArts i wydanej w 1993 roku. Day of the Tentacle Remastered zadebiutuje w sprzedaży w przyszłym roku i oprócz zmienionej grafiki w wysokiej rozdzielczości HD, otrzymamy także nową muzykę i efekty dźwiękowe. Dokładnej daty premiery gry jeszcze nie podano, ale pojawiły się już pierwsze screeny. Gra zadebiutować ma na PC, PlayStation 4, PlayStation Vita ;-)

QiO - 2015-10-27, 17:45

To mogliby najpierw wypuścić jeszcze odświeżone Maniac Mansion bo nie lubię grać w serię od środka, a to co widzę po uruchomieniu orygninalnej gry krzyczy do mnie, żebym wyłączył i więcej nie otwierał. :v
agusia16 - 2015-10-27, 17:58

QiO napisał/a:
To mogliby najpierw wypuścić jeszcze odświeżone Maniac Mansion bo nie lubię grać w serię od środka, a to co widzę po uruchomieniu orygninalnej gry krzyczy do mnie, żebym wyłączył i więcej nie otwierał. :v

Ostatnio nastała moda na odświeżanie gier, to kto wie, może się doczekasz ;-)

agusia16 - 2015-12-07, 23:41

QiO - 2016-03-08, 15:26

Można już kupować pre-order na GOG-u.
agusia16 - 2016-03-22, 18:57

Gra trafiła już do sprzedaży. Można ją zakupić w cenie 14,99€ na Steam i w cenie 16.69 na gog.com
kassiopestka - 2016-05-10, 15:40

Czy to spolszczenie do starej wersji, które jest dostępne na Graj po polsku, zadziała w wersji Remastered? Wie ktoś?
QiO - 2016-05-10, 21:57

Nie mam oglądu na sprawę, bo ani nie grałem w oryginał ani w remastera, ale myślę, że bardzo możliwe, że nie będzie działać. Monkey Islandy miały osobne spolszczenia do wersji premierowej i remasterowanej. Podobnie było też z chyba remasterowanym Grim Fandango.
Ale spróbować chyba nie zaszkodzi.

kassiopestka - 2016-05-13, 10:42

Dzięki, ale też myślę, ze nic z tego nie będzie...